Ozon Tedavisi

Ozon gazı, vücuttaki oksijen arzını artırarak bir yarayı iyileştirmek veya bir hastalığın tedavisi için vücudunuza enjekte edilir. Renksiz gaz, bağışıklık sisteminizi uyarır ve ayrıca dezenfekte eder. Araştırmalar, bu Ozon tedavisinin virüsleri, bakterileri, mantarları, protozoaları ve mayayı yok edebileceğini veya devre dışı bırakabileceğini göstermiştir.

Uzak Kızılötesi Ozon Sauna

Bu, vücudunuzu çekirdekten ısıtmak için uzak Kızılötesi ısı ve ışık kullanan kuru bir saunadır. Hücresel düzeyde detoksifiye edici bir ter üretilir. Bu terapi, ozonun deri yoluyla verildiği ozon saunası (enjekte edilebilir Ozon tedavisi yapamayan kişiler için etkilidir) ile birleştirilir. Dolaşımı iyileştirir, kilo vermeye yardımcı olur, kardiyovasküler sağlığı destekler, virüsleri ve bakterileri yok eder, bağışıklık sisteminizi destekler ve toksinleri yok eder.

 

Ozon ile Diyabetik Ayak Tedavisi

Ozon tedavisi, Diyabetik ayak durumunu tedavi etmek için başarıyla kullanılmıştır. Ozon, glisemik kontrolü iyileştirir ve oksidatif stresi de önler. Şeker hastalığına bağlı ayak ülseriniz varsa, bu yeni ameliyatsız tedavi yöntemi ülserlerinizi iyileştirebilir ve hatta nükslerinin durdurulmasına yardımcı olabilir.