Hamam Detoks Masajı

amman esintili bu detoks masajı, vücudunuzun doğal detoks sürecini uyararak kaplıcalarda ve otellerde sağlanır. Fazla toksinler cildinizden sızarak zihinsel ve fiziksel zindeliği deneyimlemenizi sağlar.

Detoksifikasyonla ilişkili çeşitli organlar deri, karaciğer, böbrekler, lenf düğümleri ve akciğerlerdir ve her biri vücudunuzu detoksifiye etmede önemli bir rol oynar. Vücudunuz düzgün bir şekilde detoksifiye edilmezse, kronik yorgunluk, kalıcı alerjiler, beyin sisi, adet sorunları, cilt tahrişi, şiş gözler/göz altı torbaları olabilir ve hatta kilo alabilirsiniz.

Bu masaj, cildi zengin, özel yağlar ve buharlı temizleme ile temizler. Masaj terapisti, sert kaslarınızı çözmek için değişen yoğunlukta vuruşlar kullanır. Bu, lenf dolaşımına yardımcı olur ve kanda serbest hareketine izin verir, bu da karaciğer ve böbreklerin toksinleri verimli bir şekilde filtrelemesini sağlar. Hamam Detoks masajı ile kendinizi yenilenmiş, enerjik, tazelenmiş ve gençleşmiş hissedeceksiniz. Stres gittiğinde, mutlu ve rahat hissedeceksiniz.