Hakkımızda

Sağlığınız için bakım
Tüm misafirlerimiz bizim için çok değerlidir ve Türkiye'de kendinizi evinizde hissetmeniz için herkese sıcaklık ve konukseverlik ile yaklaşırız. Teşhis, analiz ve tedavi planlamasına kadar uzanan prosedürler, sizin ve bizim tarafımızdan ortaklaşa seçilen sağlık tesisinde gerçekleştirilir. Zihinsel stresinizi anlıyoruz ve uzmanlarımız uygun açıklama ve danışmanlık ile sizi zihinsel olarak tedaviye hazırlıyor.

Dünya markalarına ait otellerde konaklama imkanı sunarak yüksek standartta konfor ve hizmet sağlıyoruz. Ancak kendi konaklama planınızı da oluşturabilirsiniz. Türkiye, ünlü doğal kaplıcaları da dahil olmak üzere tarihi öneme sahip sayısız yer olması nedeniyle dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinden biridir. Hierapolis Antik Kenti, Meryem Ana Evi, Ayasofya, Kapalı Çarşı ve diğer enfes güzellikteki yerlere turlar düzenliyoruz.

Misyon

Misyonumuz, tedavi, seyahat, iyileşme, gençleşme veya rahatlama olsun, medikal turizmde seçtikleri her aktivitede hastaları en üst düzeyde tatmin ederek hastalar için ödüllendirici bir yolculuk yaratmaktır.

Uzmanlık

Onkoloji, Kardiyoloji, Nöroloji, Tüp Bebek, Çocuk Tedavileri, Ortopedi, Plastik\Estetik Cerrahi, Göz Hastalıkları, Diş Hastalıkları, Kronik Hastalıklar, Bütünsel Tıp ve Wellness programlarına yönelik tedavilerde uzmanız.


Doktorlarımız